شرکت کالوپ

شرکت کالوپ از شرکت های هم گروه شرکت فولاد کوهپایه می باشد که در سال 1361 با هدف سرويس دهي به صنعت آبرساني کشور در شهر ساوه افتتاح گرديد. پس از 22 سال تأمين موفق اين بازار در سال 1383  لوله هایی با بالاترين استانداردهای جهاني (API) جهت ورود به صنعت نفت و گاز را توليد و عرضه نمود و هم اکنون به عنوان يکي از بزرگترين توليدکنندگان اين محصول در کشور موفق به ارایه بيش از 8000 کيلومتر لوله هاي فولادي  که در شبکه هاي نفت و گاز رساني نصب و مورد بهره برداري قرارگرفته است، می باشد.
سپس در گام ديگري در سال 1388 توسعه کارخانجات شرکت کالوپ در شهر صنعتي سگزي اصفهان منجر به احداث خط توليد لوله هاي اسپيرال و همچنين توسعه توليد لوله هاي فولادي ERW با قابليت ورود به صنعت ساختمان و توليد انواع مقاطع بسته و توخالي سازه هاي فولادي (Hollow Structural Section) گردید.
نیاز افزون صنعت نفت وصنعت ساختمان کشور به ورق های فولادی با کیفیت مجموعه کالوپ را بر آن داشت که اقدام به تاسیس مرکز خدمات فولادی Steel Service Center برای اولین بار در ایران کند. مرکز خدمات فولادی کارخانجات کالوپ مفتخر است با مجموعه ای جدید مخصوص خدمات ورق گامی دیگر در جهت خدمت به میهن عزیز بر دارد. در همین راستا کالوپ اقدام به راه اندازی خطوط جدیدی برای اولین بار در ایران با طول بیش از 200 متر برای مکانیزه کردن همه ی فعالیت های برش ورق کرده است.
همچنین در سال 1396 توسعه کارخانجات شرکت کالوپ در شهر صنعتی سگزی منجر به احداث 5 خط تولید لوله های اسپیرال با قابلیت تولید همزمان و لوله هایی تا قطر 120 اینچ و طول تا 18 متر جهت صنایع آبرسانی کشور گردید.
ظرفیت تولید سالانه این کارخانجات بر اساس ترکیب محصولات حدود 500,000 تن برآورد می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر اقدام نمایید:
www.kalup.ir